logo iszczecinek.pl

Dołącz do nas!

Lub

zapomniałeś hasła?

Nic nie szkodzi, podaj nam swój adres email a wyślemy Ci nowe

Środa, 23 kwietnia 2014
imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Polecamy Nowa siedziba Nadleśnictwa Szczecinek Memoriał Winanda Osińskiego już w niedzielę Luka szuka domu! Tylko dla ludzi aktywnych! Dziś Światowy Dzień Książki - atrakcyjne rabaty w księgarni MATRAS Polecamy

Sukces AP Szczecinek 2004

Awatar użytkownika Marcin

Marcin 10.03.2013 12:37

A A A
Zdjęcie do artykułu Sukces AP Szczecinek 2004
fot. fot. UKS Iras Czaplinek

W sobotę (9.03) w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbył się Towarzyski Turniej Piłki Nożnej Orlików i młodszych. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się szczecineccy piłkarze z rocznika 2004, którzy pierwszy raz zdobyli I miejsce jako Akademia Piłkarska Szczecinek 2004.

Po młodych zawodnikach w czasie gry było widać duże zaangażowanie i determinację. Zawodnicy od dwóch miesięcy trenują pod okiem trenera Krzysztofa Kutrowskiego i już można zauważyć zmianę stylu gry jaką prezentowali wcześniej. –Przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy aby móc godnie reprezentować Szczecinek –mówi po spotkaniu Krzysztof Kutrowski.

Rocznik 2004 i młodsi

I miejsce - AP Szczecinek

II miejsce - Orlik Złocieniec

III miejsce - Zawisza Grzmiąca

IV miejsce - Albor Wałcz

V miejsce - Błękitni Gonne Małe

VI miejsce - UKS IRAS Czaplinek

AP Szczecinek 2004 zagrała w składzie: Piechocki, Szcześniak, Mulasz, Fiłonowicz, Serafin, Karpiński, Jagódka, Mostowski, Barański, Kurzydłowski, Mróz, Wronowski, Szwałek, Jóźwicki

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Jagódka.

Akademia Piłkarska Szczecinek 2004 prowadzi nabór rocznika 2004. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na halę OSiR przy ul. Wiatracznej w środy i piątki o godz. 1615 - 1730. Więcej informacji na temat naboru można uzyskać u trenera pod nr tel 667 518 381.

Komentarze 0

Popularne tematy w dziale Sport